Strona główna Kontakt Szukaj Sierpnia 08 2022 20:43:48
W ofercie
Oferta
Okna
  Pięciokomorowe
  Sześciokomorowe

Drzwi
  Drzwi zewnętrzne
  Drzwi wewnętrzne

Rolety zewnętrzne
  Elewacyjne
  Naokienne
  Nadprożowe
  Osprzęt elektryczny

Rolety wewnętrzne
  RM
  Fantazja
  Fantazja dachowa
  Maty drewniane

Żaluzje
  poziome aluminiowe
  poziome Wenus
  poziome drewniane
  pionowe (verticale)

Moskitiery
  Ramkowe
  rolowane

Parapety
  PCV
  Płyta meblowa
  Konglomerat
  Granit
  Stal
  Aluminiowa imitacja płytki

Witamy

AWIKO- sprawdź lokalizację

 Ostrzeszów                                                   
 ul. Św. Mikołaja 2 a
tel./fax 062  7320560 

Firma Awiko to przedsiębiorstwo handlowo -usługowe. Właściciel firmy - Witold Rychlak w 2002 roku podjął decyzję o utworzeniu firmy i tak od 13.05.2002 roku w Ostrzeszowie istnieje biuro handlowe, w którym każdy klient może zapoznać się z szeroką gamą oferowanych towarów i usług, skorzystać z doradztwa wykwalifikowanych pracowników oraz dokonać zakupu towarów wysokiej jakości.

W szerokiej ofercie firmy znajdziesz, drogi Kliencie, okna plastikowe i aluminiowe, o rożnych sposobach otwierania, w szerokiej palecie barw. Trudnimy się także sprzedażą i montażem drzwi zewnętrznych wykonanych z drewna, aluminium, pcv, stali, a także drzwi wewnętrznych. Dodatkiem do wyżej wymienionego asortymentu są różnego rodzaju zasłonięcia okien - roletki, żaluzje, rolety, maty rolowane. Współpraca z wieloma rzetelnymi firmami spowodowała, że asortyment, jakość oraz sposób realizacji usług, zadowoli nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Pomiary, doradztwo, transport i usługi montażowe stolarki otworowej, czynią ofertę kompleksową i zaspokajającą oczekiwania Klienta. W każdym przypadku zapewniamy naszym klientom fachowe doradztwo techniczne, bezpłatne przygotowanie kosztorysów ofertowych, dowóz materiałów na plac budowy. Firma ma ugruntowaną pozycję na rynku, duże doświadczenie handlowe i wykonawcze oraz stabilną sytuację finansową.

Dla firmy Awiko bardzo ważna jest jakość oferowanych materiałów oraz miła, fachowa obsługa klienta.

      Zapraszamy do naszego biura
Ostrzeszów
ul. Św. Mikołaja 2a
tel./fax 062  7320560