Sześciokomorowe
Dodane przez zs dnia Maj 21 2009 13:30:31
Sześciokomorowe PRESTIGE profil 76 mm, dla najbardziej wymagających, idealna izolacja akustyczna i termiczna z dodatkową izolacją wewnętrzną, szeroka gama kolorów. Każdy ma inne potrzeby. I każdy oczekuje od okien z profili PVC czegoś szczególnego. Dla jednych najważniejsze będą cisza, spokój i bezpieczeństwo. Te wszystkie zalety posiadają okna Prestige. Wszystkie profile w technologi bezołowiowej.

Nasze okna to produkt najwyższej jakości, wyposażony we wszystkie niezbędne elementy stanowiące o jego funkcjonalności, bezpieczeństwie i ekonomi. Oferujemy każdemu odbiorcy rozwiązanie odpowiadające jego indywidualnym potrzebom.
Dlatego od 6 lat współpracujemy z firmą Lanko z Dobrej K/Turku. Stosujemy wyłącznie profile charakteryzujące się wysokimi parametrami statycznymi i termoizolacyjnymi, renomowanej firmy Deceuninck systemu Inoutic (dawniej Thyssen). Wszystkie nasze okna są zbudowane z profili 5-cio i 6-cio komorowych.
Do naszych wyrobów zamontowane są okucia firmy Roto Systemu NT światowego lidera w produkcji okuć budowlanych. Okucia te charakteryzują się szerokimi możliwościami regulacji i posiadają bogaty asortyment elementów dodatkowych. Dzięki nim okna zamykają się cicho i precyzyjnie. Nowoczesna technologia produkcji okuć daje niezwykłą wytrzymałość, odporność na zużycie i doskonałe zabezpieczenie przed korozją.
Szyby zespolone firmy Press-Glas są idealnie płaskie, trwałe i przejrzyste. Press-glas jest jednym z największych producentów szyb zespolonych w kraju. Posiada Europejski Certyfikat Jakości ISO 9002. W swej ofercie ma szeroka gamę szyb ciepłochronnych (termoizolacyjnych), refleksyjnych, barwionych w masie, ornamentowych oraz ochronnych (szyby bezpieczne i antywłamaniowe).