Strona główna Kontakt Szukaj Lipca 03 2022 17:04:58
W ofercie
Oferta
Okna
  Pięciokomorowe
  Sześciokomorowe

Drzwi
  Drzwi zewnętrzne
  Drzwi wewnętrzne

Rolety zewnętrzne
  Elewacyjne
  Naokienne
  Nadprożowe
  Osprzęt elektryczny

Rolety wewnętrzne
  RM
  Fantazja
  Fantazja dachowa
  Maty drewniane

Żaluzje
  poziome aluminiowe
  poziome Wenus
  poziome drewniane
  pionowe (verticale)

Moskitiery
  Ramkowe
  rolowane

Parapety
  PCV
  Płyta meblowa
  Konglomerat
  Granit
  Stal
  Aluminiowa imitacja płytki

Pięciokomorowe
Pięciokomorowe ARCADE profil 71 mm,nowoczesna zaokrąglona forma, optymalna izolacja termiczna i akustyczna, szeroka gama kolorów, różne kształty skrzydeł pozwalają dostosować okno do każdego stylu architektonicznego. Wszystkie profile w technologi bezołowiowej.

Nasze okna to produkt najwyższej jakości, wyposażony we wszystkie niezbędne elementy stanowiące o jego funkcjonalności, bezpieczeństwie i ekonomi. Oferujemy każdemu odbiorcy rozwiązanie odpowiadające jego indywidualnym potrzebom.
Dlatego od 6 lat współpracujemy z firmą Lanko z Dobrej K/Turku. Stosujemy wyłącznie profile charakteryzujące się wysokimi parametrami statycznymi i termoizolacyjnymi, renomowanej firmy Deceuninck systemu Inoutic (dawniej Thyssen). Wszystkie nasze okna są zbudowane z profili 5-cio i 6-cio komorowych.
Do naszych wyrobów zamontowane są okucia firmy Roto Systemu NT światowego lidera w produkcji okuć budowlanych. Okucia te charakteryzują się szerokimi możliwościami regulacji i posiadają bogaty asortyment elementów dodatkowych. Dzięki nim okna zamykają się cicho i precyzyjnie. Nowoczesna technologia produkcji okuć daje niezwykłą wytrzymałość, odporność na zużycie i doskonałe zabezpieczenie przed korozją.
Szyby zespolone firmy Press-Glas są idealnie płaskie, trwałe i przejrzyste. Press-glas jest jednym z największych producentów szyb zespolonych w kraju. Posiada Europejski Certyfikat Jakości ISO 9002. W swej ofercie ma szeroka gamę szyb ciepłochronnych (termoizolacyjnych), refleksyjnych, barwionych w masie, ornamentowych oraz ochronnych (szyby bezpieczne i antywłamaniowe).